BSN TRUE MASS 1200 4.5kg

BSN TRUE MASS 1200 4.5kg

 • Tootja:: MHP
 • Mudel: BSN TRUE MASS 1200 4.5kg
 • Saadavus: Laos
 • 58.00€

 • Maksudeta: 58.00€

Võimalikud valikud


 • True Mass 1200 on ülikvaliteetne supermassilisaja, mis on loodud spetsiaalselt neile, kel on kõrge kalorivajadus või kellel on raskusi kaalu lisamise ning säilitamisega. BSNi valgu tunnusvalem on kombineeritud unikaalse süsivesikuteseguga, mis sisaldab mugava kõrge kalorisisaldusega energia allikana jahvatatud kaeru. True Mass 1200 paistab silma piimakokteili sarnase maitsega, mis teeb lisakalorite tarbimise mõnuks, mitte kohustuseks. Tõelisele hardgainerile või tõsist kaloritoetust vajavale sportlasele on True Mass 1200 ülim massilisamisviis.

  - Valgusüntees

  - Taastumine
  - Toitained
  - Kaloritoetus

   

  Portsjonisuurus 2 mõõtlusikatäit (314g)

  Portsjone ühes pakis 15 tk

  Pakendi sisu kaal 4.5 kg

  1 kg hind 18,90 eur.

   

   

  KOOSTIS

  Kogus ühe portsjoni kohta % DV†

  Kalorid          1230    

  Kalorid rasvast        140      

  Kogu rasv     16g     25%

  Küllastunud rasv     5g      25%

  Trans-rasv    0g       

  Kolesterool    150mg          50%

  Naatrium       530mg          22%

  Üldine süsivesikute sisaldus         222g   74%

  Kiudaine       16g     64%

  Suhkrud        16g      

  Valk    50g     100%

  A-vitamiin                0%

  C-vitamiin               0%

  Kaltsium                 40%

  Raud            50%

   

  * Päevaväärtus pole kindlaks määratud.

  ** Päevane väärtus protsentides põhineb 2000-kalorilisel dieedil.

  Muud koostisosad: Complex Carbohydrate Blend (Maltodextrin, Whole Oat Flour), Protein Blend (Whey Protein Concentrate, Calcium Caseinate, Milk Protein Isolate, Micellar Casein, Egg Albumin, Hydrolyzed Whey Protein, Glutamine Peptides), Creamer (Sunflower Oil, Corn Syrup Solids, Sodium Caseinate, Mono & Diglycerides, Dipotassium Phosphate, Tricalcium Phosphate, Soy Lecithin, Tocopherols), Cocoa (Processed With Alkali), Natural And Artificial Flavors, Polydextrose, Lecithin, Gum Blend (Cellulose Gum, Xanthan Gum, Guar Gum, Gum Arabic), MCT Powder (Medium Chain Triglycerides, Non-Fat Dry Milk, Disodium Phosphate, And Silicon Dioxide), Vanillin, Acesulfame Potassium, Sucralose.

  Hoiatused: enne toote kasutamist küsige nõu tervishoiutöötajalt, kui te ei ole kursis oma praeguse tervisliku seisundi või olemasoleva tervisega, sealhulgas, kuid mitte ainult: kõrge või madal vererõhk, südame rütmihäired, insult, süda, maks või kilpnäärmehaigus, ärevus, depressioon, krambihäired, psühhiaatrilised haigused, diabeet, kahjulik aneemia, eesnäärme suurenemisest tingitud urineerimisraskused või kui te võtate MAO inhibiitorit või mõnda muud ravimit. Ärge kasutage, kui olete rase, toidate last, olete altid dehüdratsioonile või olete kokku puutunud liigse kuumusega. Vähendage kasutamist või katkestage kasutamine, kui ilmneb unetus, värinad, pearinglus, närvilisus, peavalud või südamepekslemine. See toode on ette nähtud tarbimiseks ainult tervetele täiskasvanutele vanuses 18-50 aastat.

   

  Antud toode pole ette nähtud haiguste diagnoosimiseks, raviks, ennetamiseks ega ennetamiseks.

   

  KASUTUSJUHEND

  Sega 2 mõõtlusikatäit 450-550 ml külma vee või omal valikul joogiga. Soovitud tiheduse saamiseks võid vedeliku kogust muuta. Joo 1 serveering päevas või vastavalt valgu- või kalorivajadusele. Valgu- või kalorikoguse suurendamiseks ja suurepärase piimakokteili saavutamiseks kasuta piima.


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea
Captcha