Maksevõimalused

Maksevõimalused

Pangaülekandega
Peale tellimuse kinnitust saadame arvet teie emailile. Teil on võimalus arvet printida ja maksta teile sobival ajal kas pangakontoris või internetipangas. Palun ärge unustage mainida tellimuse numbrit ülekande kirjelduses. Paneme tellimuse teele koheselt peale makse laekumist meie kontole.

Krediitkaardimakse
Valides selle makseviisi suunatakse teid peale ostu vormistamist Pankade Kaardikeskusesse. Seal näete eeltäidetud maksekorralduse, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Sisestades oma kaardi numbri ja turvakoodi (3-numbriline kood kaardi tagaküljel) ning kehtivusaja lõpu, autoriseerib Pankade Kaardikeskus tehingu teie pangas.

Krediitkaardiga maksmine on lihtne ja turvaline. Pankade Kaardikeskuse ja kliendi vaheline side on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab vahetatava info konfidentsiaalsuse. Pankade Kaardikeskuse ja Zserum.ee internetipoe vahel liikuv informatsioon on varustatud digitaalsete allkirjadega. Xserum.ee internetipood ei saa teada Teie krediitkaardi numbrit, turvakoodi ega kehtivusaja lõppu, saame teavet vaid maksmise fakti kohta.

Makseid võetakse vastu eurodes.